KONST / Litografier / Färglitografi 11609018
nr 1160 9018
Camille Hilaire
(1916-2004), Frankrike
Färglitografi, Rom, signerad och numrerad 3/120, motivet: 40x54
Camille Hilaire, fransk bildkonstnär född 1916, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:05:04
100 kr
150 kr
250 kr
Camille Hilaire
Läs mer om Camille Hilaire